ChevronLeftLongChevronRightLongasidearrowcartCheckcheckedCheckGreenCheckRedchevron-down-whitechevron-downChevronDownChevronUpcontactdownload-clouddownloadEmailBlueEmailRedenCheckEyelockmagnifymenuminusPinBluePinRedplplus

Usługi detektywistyczne

Nasz zespół składa się zarówno z licencjonowanych detektywów jak i negocjatorów terenowych, którzy od lat świadczą profesjonalne usługi dla biznesu w całym kraju. Poprzez własne zasoby i świadczenie usług prawnych w ramach grupy EBOF zapewniamy pełną i kompleksową obsługę zlecenia kończąc na reprezentacji w sprawach sądowych.

Proces

Proces

Detektywi działający pod marką EBOF to wysokiej klasy specjaliści, którzy na Państwa potrzeby wykonują obserwacje, wizję lokalną, zweryfikują lojalność Państwa pracownika czy zadbają o rzetelne informacje odnośnie spotkań dziecka.

Podczas zleconych przez Państwa obserwacji wykonają kompletny wywiad środowiskowy dotyczący partnera, wspólnika, członka rodziny, pracownika. Zbadają otoczenie, zwyczaje, towarzystwo, codzienne życie. Wykonane obserwacje pozwolą Państwu nie tylko zaspokoić ciekawość, ale przede wszystkim podjąć stanowcze kroki lub po prostu upewnić się, że sytuacja nie wymaga interwencji.

Obsługa zlecenia

Obsługa zlecenia

Detektywi EBOF działają zgodnie z wolą Klienta, gwarantują doradztwo oraz konsultacje na każdym etapie podjętego zlecenia, przy zachowaniu elastycznych procedur dopasowanych indywidualnie do każdej sprawy. Praca naszych detektywów objęta jest pełną dyskrecją, starannością i etyką zawodową w działaniu.

Każdorazowo zlecenie zakończone jest dostarczeniem pisemnego raportu, który na życzenie klienta zawiera również pozyskane pliki audio-video dokumentujące zarejestrowane zdarzenia. Poprzez własne zasoby i świadczenie usług prawnych w ramach grupy EBOF zapewniamy pełną i kompleksową obsługę zlecenia kończąc na reprezentacji w sprawach sądowych.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji